Ana Sayfa

İpektaş Cadde

“Ankara’nın Merkezine Çıkan Cadde”

Hayatınızı değiştirecek bir projeyle karşınızdayız! 

İpektaş Cadde, Ankara’nın merkezine açılan kapılarıyla size modern bir yaşam sunuyor. Yılların deneyimi ve modern estetik, bu eşsiz projede buluşuyor.
Sizlere keyifli bir yaşamın adresini sunan İpektaş Cadde, Yenimahalle’de Bağdat Caddesi üzerinde konumlanıyor. Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nin karşısında yer almasıyla dikkat çeken bu proje, her iki tarafı cadde olan bir yapıya sahip. Bu sayede, caddeye bakan dükkanlar ve dairelerde sizlere ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.
Ankara’nın popüler yerleşim bölgelerinden biri olan İpektaş Cadde, Etlik Şehir Hastanesi ve yeni adliye projesine yakınlığıyla da avantaj sağlıyor. Ayrıca, Podium AVM ve Gimat Gross arasında konumlanması, alışverişinizi kolaylaştırıyor. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve keyifli vakit geçirmek için adım atmanız yeterli.
İpektaş Cadde’de sıcak bir yuva bulabilirsiniz. 12.000 m2 üzerine konumlanmış, 392 adet 1+1 daire ve konforlu 16 adet dükkan seçenekleriyle sizlere geniş bir yaşam alanı sunuyoruz. Modern tasarımlar, konforlu yaşam alanları ve kaliteli malzemelerle donatılmış dairelerimiz, sizlere rahat ve huzurlu bir yaşam sunuyor.
Artık yeni bir başlangıç yapmanın zamanı geldi! İpektaş Cadde’de yerinizi hemen alın ve Ankara’nın kalbinde unutulmaz bir yaşama adım atın. Size özel fırsatlar ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sizi bekliyor. İpektaş Cadde, sizin için tasarlandı!

Sizler de İpektaş Cadde’de hemen yerinizi alın.